Allahindlus!

Venekeelne beebi esimese eluaasta raamat & eestikeelsed fotokaardid tüdrukutele – Книга первого годика малыша на русском языке & фотокарточки на эстонском языке для девочек

12.99

Kirjeldus

Omanäolised fotokaardid, millega saab üles pildistada oma lapse esimesed tähtsamad sündmused ja tähtpäevad. Fotokaardid on A6 suuruses ja tugevamast materjalist. Kaardid on otsast lõpuni ise kujundatud. Valikus on nii poisi kui ka tüdruku kujundusega kaardid, kaardipakis on kokku 32 erinevat kaarti. Beebikaardid on pakendatud kinkekarpi, milles on hea ja mugav kaarte hoiustada ning on ideaalsed kohe kinkimiseks.

Ainulaadse sisuga beebiraamat on mõeldud lapsele ja tema vanematele. Lapsevanem saab raamatut täita juba beebit oodates ja jätkata selle täitmist terve beebi esimese eluaasta jooksul. Raamatus on vanematele mõeldud motiveerivad mõtteterad ning piisavalt ruumi oma piltide lisamiseks ja enda mõtete kirjutamiseks lapse kohta. Raamatus on 44 lehekülge.

Описание

Книга для малыша с уникальным содержанием на руссом языке предназначена для малыша и его родителей. Родитель может начать заполнять книгу уже ожидая малыша и продолжать в течение всего первого годика. В книге содержатся предназначенные для родителей мотивирующие афоризмы, а также достаточно места для написания своих мыслей и добавления фотографий о своём ребёнке. В книге 44 страницы.

Уникальные фотокарточки, с помощью которых можно запечитлить первые важные события и даты своего малыша. Фотокарточки в формате А6 и из крепкого материала. Оформление карточек уникально от и до. На выбор имеются карточки с оформлением для девочек и мальчиков, в пачке 32 разные карточки. Карточки упакованы в подарочную упаковку, в которой их удобно хранить и идеально сразу подарить.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Venekeelne beebi esimese eluaasta raamat & eestikeelsed fotokaardid tüdrukutele – Книга первого годика малыша на русском языке & фотокарточки на эстонском языке для девочек”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga