Tähestiku- & numbrikaardi venekeelne komplekt – Комплект карточек с алфавитом и цифрами на русском языке

5.99

Laos

Kirjeldus

Venekeelsed ainulaadse kujundusega numbi- ja tähestikukaardid. Keelt on lihtsam õppida ja sõnu meelde jätta, kui samal ajal on silme ees õpitavate sõnadega seotud pildid ja tähed. Kõik pildid on kujundaja poolt joonistatud!

Numbrikaardid: Igal kaardil on kirjas number nii arvuliselt kui ka sõnaga. Samuti saab teisel pool lugeda kokku pilte. Lisaks on kaasas tühi kaart, millele saab laps ise kirjutada numbreid või joonistada. Hiljem saab numbri kustudada ja uuesti kirjutada. Kirjutada EI TOHI veekindla markeriga.

Tähestikukaardid: Igal kaardil on tähe illustreerimiseks kaks erinevat pilti ja sõna. Lisaks on kaasas tühi kaart, millele saab laps kirjutada või joonistada vastava pildi/tähe. Hiljem saab pildi kustuda. Kirjutada EI TOHI veekindla markeriga.

Kaardid on tugevast materjalist ja A6 suuruses. Kaardid on pakitud ilusasse kinkekarpi.

Описание

Карточки с алфавитом и цифрами с уникальным дизайном. Учить язык и запоминать слова проще, если при этом перед глазами связанные с ними картинки и буквы. Все картинки нарисованы художником!

Карточки с цифрами: На каждой карточке изображено число, словом и цифрой. Также, на другой стороне можно сосчитать картинки. В комплекте имеется и пустая карточка, на которую может ребёнок нарисовать или написать цифру сам. Позже, можно цифру стереть и написать снова. Писать НЕЛЬЗЯ водостойким маркером!

Карточки с алфавитом: На каждой карточке иллюстрируют букву два разных слова и картинки. В комплекте имеется и пустая карточка, на которую ребёнок может нарисовать или написать соответствующую картинку/букву. Позже, можно это стереть и написать снова. Писать НЕЛЬЗЯ водостойким маркером!

Карточки в формате А6 и из крепкого материала. Все карточки упакованы в красивую подарочную коробочку.

Sulle võib meeldida ka…