Tellimistingimused

Tellimistingimused

Käesolevad tellimistingimused kehtivad kõigile isikutele, kes sooritavad tellimuse antud veebikeskonnas (www.hetkiseendale.ee) ning seeläbi sooritavad tehingu ostukeskonna omaniku Funk OÜ-ga.

ÜLDINFO

 • Funk OÜ-l on õigus muuta ning täiendada veebikeskonnas käesolevaid tellimistingimusi, tooteid, nende kirjeldusi, pilte ning hindu vastavalt oma äranägemise järgi.
  Käesolevatele tingimustele lisaks reguleerivad  veebikeskonna kaudu tehingu sooritanud isikute vahelisi õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad seadused.
 • Kauplemine toimub EUR valuutas.
 • Tellija poolt esitatud tellimus on aluseks ostu-müügi lepingule Funk OÜ ja Tellija vahel. Funk OÜ nõustub lepinguga, kui ta asub tellimust täitma, jättes endale vajadusel õiguse tellimus tühistada sellest Tellijat informeerides.
 • Funk OÜ ei vastuta kaupade kohaletoimetamise viivituse ja arusaamatuste eest juhul, kui need on tingitud Tellija poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigusest.

E-poest ostmise tingimused

Makseviisid

E-poes saab tasuda pangalingi ülekandega või pangalingi kaudu, mis tuleb tasuda kohe peale tellimuse esitamist. Maksta saab eurodes.

Funk OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Meie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

KAUBA KÄTTESAAMINE JA TARNEAEG

Tellimused postitame hiljemalt kolme tööpäeva jooksul peale arve tasumist. Välismaale on kauba tarneaeg on 5-10 tööpäeva. Kui juhtub, et tuleb info pealaost, et toode ei ole saadaval või on lükkunud edasi antakse ostjale esimesel võimalusel teada ning vajadusel kantakse raha tagasi 2 tööpäeva jooksul.

 • Allahindluste perioodil võib tarne olla kuni 5 tööpäeva.
 • Kaubad on saadaval kuni kaupu jätkub. Funk OÜ-l on õigus lepingust taganeda juhul, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida.
 • Funk OÜ informeerib Tellijat lepingust taganemisest esimesel võimalusel kas telefoni või e-kirja teel. Juhul, kui Tellija on tellitud kauba eest juba tasunud, tagastab Funk OÜ ostuhinna viivitamatult, kuid hiljemalt 14 päeva jooksul.
 • Kaup tarnitakse tellijani läbi Funk OÜ koostööpartneri Itella Smartpost. Kauba tarnekulud tasub tellija vastavalt Funk OÜ esitatud hinnale, lähtudes koostööpartnerite hinnakirjale. 
 • Tellitud kauba kättesaamine: Itella pakiautomaat (2,99€)
 • NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljaspoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-maili teel ja teeme Teile pakkumise.
 • Juhul kui sinu kodukohas pole Itella smartposti, siis võta meiega ühendust hetkiseendale@gmail.com .

TOODETE TAGASTAMINE

 • Vastavalt seadusele on tarbijal õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest ning kaup kasutamata kujul rikkumata pakendis tagastada. 
 • Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud.
 • Makstud saatekulusid ei tagastata ning tagastamisega seotud kulusid ei kompenseerita. 
 • Selleks peab ostja tegema Funk OÜ-le avalduse (avalduses märkida ostja nimi, ostukuupäev ning tellimuse nr.) e-maili teel hetkiseendale@gmail.com ning tagastama seejärel tellitud kauba postiga. 
 • Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest Funk OÜ poolt.

PRETENSIOONIDE ESITAMISE AEG

Vastutame toodete nõuetele mittevastavuste ja puuduste eest. Kui avastate kauba kätte saamisel, et toode ei vasta tellitu kriteeriumitele siis palun saatke 3 tööpäeva jooksul e-mail aadressile  koos kauba mittevastavuse või puuduse kirjeldusega.
Funk OÜ ei vastuta kliendi süül toote kahjustumise eest ning puuduste eest, mis on tekkinud tootele seoses ebaotstarbelise ning mittekorrapärase kasutamise tagajärjel.
Toote mittevastavuse ning puuduste korral on kliendil õigus nõuda toote asendamist korrektse tootega. Transpordi kulud kannab sel juhul Funk OÜ.

Privaatsus

Ostja isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele – Itella Smartpost.

Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs.

Funk OÜ, registrikood 14725439, aadress Asula 1b-3, 11312 Tallinn, Eesti (edaspidi Teenuse osutaja) ja klient, kes vormistab E-poes tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele oma isikuandmed (edaspidi Teenuse kasutaja), sõlmisid käesoleva E-poe Kasutuslepingu (edaspidi Kasutusleping)