Tellimistingimused

Tellimistingimused

Käesolevad tellimistingimused kehtivad kõigile isikutele, kes sooritavad tellimuse antud veebikeskonnas (www.hetkiseendale.ee) ning seeläbi sooritavad tehingu ostukeskonna omaniku Iseendale OÜ-ga.

ÜLDINFO

  • Iseendale OÜ-l on õigus muuta ning täiendada veebikeskonnas käesolevaid tellimistingimusi, tooteid, nende kirjeldusi, pilte ning hindu vastavalt oma äranägemisele.
   Käesolevatele tingimustele lisaks reguleerivad  veebikeskonna kaudu tehingu sooritanud isikute vahelisi õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad seadused.
  • Kauplemine toimub EUR valuutas.
  • Tellija poolt esitatud tellimus on aluseks ostu-müügi lepingule Iseendale OÜ ja Tellija vahel. Iseendale OÜ nõustub lepinguga, kui ta asub tellimust täitma, jättes endale vajadusel õiguse tellimus tühistada sellest Tellijat informeerides.
 • Iseendale OÜ ei vastuta kaupade kohaletoimetamise viivituse ja arusaamatuste eest juhul, kui need on tingitud Tellija poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigusest.

E-poest ostmise tingimused

Kuidas osta e-poest kaupa

Vali välja e-poest enda lemmik toode/tooted. Lisa see/need ostukorvi ja maksa kassas. Lisa enda andmed, kuhu soovid pakki saada, ja telefoninumber.

Makseviisid

E-poes saab tasuda pangalingi ülekandega või pangalingi kaudu, mis tuleb tasuda kohe peale tellimuse esitamist. Maksta saab eurodes.

Iseendale OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Meie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

KAUBA KÄTTESAAMINE JA TARNEAEG

Tellimused postitame hiljemalt kolme tööpäeva jooksul peale arve tasumist (võimalusel samal päeval). Maksimaalne tarneaeg on viis tööpäeva. Kauba tarneaeg välismaale on 5-10 tööpäeva. Juhul, kui pealaost tuleb info, et toode ei ole saadaval või tarne lükkub edasi, antakse ostjale koheselt teada ning vajadusel kantakse raha tagasi 2 tööpäeva jooksul.

  • Allahindluste perioodil võib tarne olla kuni 5 tööpäeva.
  • Kaubad on saadaval kuni kaupu jätkub. Iseendale OÜ-l on õigus lepingust taganeda juhul, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida.
  • Iseendale OÜ informeerib Tellijat lepingust taganemisest esimesel võimalusel kas telefoni või e-kirja teel. Juhul, kui Tellija on tellitud kauba eest juba tasunud, tagastab Iseendale OÜ ostuhinna viivitamatult, kuid hiljemalt 14 päeva jooksul.
  • Kaup tarnitakse tellijani läbi Iseendale OÜ koostööpartnerite (Omniva, Itella Smartpost). Kauba tarnekulud tasub tellija vastavalt Iseendale OÜ esitatud hinnale, lähtudes koostööpartnerite hinnakirjast.
 • Tellitud kauba kättesaamine:

Itella pakiautomaat (2,99€)

NB! Kauba kohaletoimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljaspoole Eestit, palun võtke meiega ühendust e-maili teel ja teeme Teile pakkumise.

 • Juhul, kui teie kodukohas pole Itella smartposti, siis võta meiega ühendust hetkiseendale@gmail.com .

  Tellimustele väärtusega 35 € või enam on transport tasuta.

TOODETE TAGASTAMINE

  • Vastavalt seadusele on tarbijal õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest ning kaup kasutamata kujul rikkumata pakendis tagastada.
  • Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud.
  • Makstud saatekulusid ei tagastata ning tagastamisega seotud kulusid ei kompenseerita.
  • Toote tagastamiseks peab ostja tegema Iseendale OÜ-le avalduse (avalduses märkida ostja nimi, ostukuupäev ning tellimuse nr) e-maili teel hetkiseendale@gmail.com ning tagastama seejärel tellitud kauba postiga.
  • Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest, 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest Iseendale OÜ poolt.

PRETENSIOONIDE ESITAMISE AEG

Iseendale OÜ vastutab toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest. Kui Tellija avastab kauba kättesaamisel, et toode ei vasta tellitu kriteeriumitele, siis Iseendale OÜ palub kolme päeva jooksul saata e-mail aadressile hetkiseendale@gmail.com koos kauba mittevastavuse või puuduse kirjeldusega.
Iseendale OÜ ei vastuta kliendi süül toote kahjustumise eest ning puuduste eest, mis on tekkinud tootele seoses ebaotstarbelise ning mittekorrapärase kasutamise tagajärjel.
Toote mittevastavuse ning puuduste korral on kliendil õigus nõuda toote asendamist korrektse tootega. Transpordikulud kannab sel juhul Iseendale OÜ.

Privaatsus

Ostja isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele – Eesti Post, Itella, DPD.

Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs.

Iseendale OÜ, registrikood 14412539, aadress Marsi 3b-30, 11316 Tallinna, Eesti (edaspidi Teenuse osutaja) ja klient, kes vormistab e-poes tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele oma isikuandmed (edaspidi Teenuse kasutaja), sõlmisid käesoleva E-poe Kasutuslepingu (edaspidi Kasutusleping).

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Veebipoe Hetk iseendale isikuandmete vastutav töötleja on hetkiseendale.ee. registrikood 14412539, aadress Marsi 3b-30, 11316 Tallinna, Eesti (edaspidi Teenuse osutaja) ja klient, kes vormistab E-poes tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele oma isikuandmed (edaspidi Teenuse kasutaja), sõlmisid käesoleva E-poe Kasutuslepingu (edaspidi Kasutusleping).

Milliseid isikuandmeid töödeldakse

  • nimi, telefoninumber ja e-posti aadress;
  • kauba kohaletoimetamise aadress;
  • pangakonto number;
  • kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);
  • klienditoe andmed.

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.

Ostuajaloo andmeid (ostukuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.

Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.

Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamisega seonduvaid küsimusi (klienditugi).

Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Õiguslik alus

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.

Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Vastuvõtjad, kellele isikuandmed edastatakse

Isikuandmed edastatakse veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.

Nimi, telefoninumber ja e-posti aadress edastatakse kliendi poolt valitud transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohaletoimetatava kaubaga, siis edastatakse lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadress.

Kui veebipoe raamatupidamine toimub teenusepakkuja poolt, siis edastatakse isikuandmed teenusepakkujale raamatupidamistoimingute tegemiseks.

Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Isikuandmeid hoitakse Zone Media OÜ serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

Isikuandmetega tutvumine ja parandamine

Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi veebipoe kasutajaprofiilis. Kui ost on sooritatud ilma kasutajakontota, siis saab tutvuda isikuandmetega klinditoe vahendusel.

Nõusoleku tagasivõtmine

Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest kliendituge e-posti teel.

Säilitamine

Veebipoe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.

Kui veebipoes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat.

Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.

Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Kustutamine

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

Ülekandmine

E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul. Klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

Otseturustusteated

E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide või võtta ühendust klienditoega.

Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest.

Vaidluste lahendamine

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel (email: hetkiseendale@gmail.com). Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).